Senior Minőségbiztosítási Mérnök - Autóipar

  • Cég neve

    Johnson Electric Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Hatvan

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és aktuátor gyártója az autóipar és egyéb ipari felhasználók számára. Hajtómű megoldásaink több száz egyéb alkalmazással együtt, üléseket és fényforrásokat mozgatnak és működtetnek világszerte.

Come Innovate Motion with Us

A Hatvanban található, Automotive Products Group üzletághoz tartozó gyártási tevékenységünk meghatározó szerepet tölt be a cégcsoporton belül az aktuátorok és hűtőventilátor modulok gyártásában. A teljesen automatizált gyártósorokon futó termelés folyamatos bővülése miatt keressük új kollégánkat Senior Minőségbiztosítási Mérnök munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése minőségügyi szempontból
  • Gyártócsarnok minőségügyi folyamatainak koordinálása
  • Javító és hibamegelőző intézkedések bevezetése és lekövetése
  • Minőségügyi kollégák (mérnökök, technikusok) munkájának támogatása és koordinálása
  • FMEA (APIS), Control Plan aktualizálása
  • Minőségügyi munkautasítások készítése, felülvizsgálata és oktatása
  • Aktív részvétel a vevői auditok és látogatások előkészítésében és lebonyolításában
  • Részvétel a vevői reklamációk kezelésében
  • Támogató részvétel a folyamat és rendszerauditok végrehajtásában

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási mérnöki szakirány előny)
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat preferáltan autóipari gyártó környezetben
  • Koordinálási tapasztalat előny, de várjuk jelentkezésed akkor is, ha következő karrierlépcsődet Lead szerepkörben képzeled el. Ilyen jellegű ambicióidat részletes fejlődési tervvel tudjuk támogatni
  • IATF 16949 és Automotive Core Tools ismeretek (8D, PDCA, FTA, Ishikawa, 5Why, Pareto)
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő multinacionális autóipari gyártó cégnél
  • Gyártósori minőségügyi csapat munkájának irányítása, támogatása
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, utazási költségtérítés stb.)
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, inspiráló munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

  • Hatvan

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.